مسابقات بین المللی کیک بوکسینگ گرجستان با حضور تیم منتخب ایران برگزار شد

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
تورنمنت بین المللی فول کنتاکت و کیک بوکسینگ گرجستان با حضور پنج تیم از کشورهای ج.ا.ایران، هند، آذربایجان، ارمنستان و گرجستان در روزهای 28 لغایت 30 بهمن ماه در شهر تفلیس برگزار شد. در این دوره از مسابقات، محبوبه کلهری از سوی سازمان کوبو و فدراسیون موی تای به عنوان بهترین مبارز انتخاب شده و به کمربند طلایی دست یافت.
 
ایراس: تورنمنت بین المللی فول کنتاکت و کیک بوکسینگ گرجستان با حضور پنج تیم از کشورهای ج.ا.ایران، هند، آذربایجان، ارمنستان و گرجستان در روزهای 28 لغایت 30 بهمن ماه در شهر تفلیس برگزار گردید. تیم منتخب اعزامی از کشورمان در این تورنمنت بین المللی با درخشش موفق به کسب مقام نایب قهرمانی این دوره از مسابقات گردید. لازم بذکر است از سوی سازمان کوبو و فدراسیون موی تای سرکار خانم محبوبه کلهری به عنوان بهترین مبارز انتخاب و به کمربند طلایی دست یافت.

به دعوت مجتبی کامران فرد رایزن فرهنگی کشورمان تیم اعزامی روز دوشنبه دوم اسفند ماه در محل رایزنی فرهنگی حضور یافته و در خصوص ظرفیتهای ارزشمند حضور در عرصه های بین المللی ورزشی گفتگو نمودند.

رایزن فرهنگی کشورمان در ابتدا ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی خدمت میهمانان، کسب مقام نایب قهرمانی در این تورنمنت را خدمت ورزشکاران اعزامی از ج.ا.ایران تبریک گفته و برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت نمودند. وی با اشاره به ظرفیتهای موجود در رشته های ورزشی جهت حضور در مسابقات و عرصه های بین المللی، فرصت پیش آمده را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: متاسفانه مردم سایر کشورها بدلیل تبلیغات منفی علیه کشورمان و سیاه نمایی رسانه های بیگانه درک صحیحی از وضعیت امروز ج.ا.ایران ندارند و حضور ورزشکاران اعزامی در مسابقات بین المللی میتواند فرصت استثنایی جهت معرفی ظرفیتهای کشورمان باشد. وی با اشاره به تواناییهای موجود در رشته های ورزشی جهت حضور بانوان در مسابقات بین المللی، با تبریک خدمت خانم کلهری خواستار ادامه این فعالیتها شده و آمادگی رایزنی فرهنگی را جهت هرگونه حمایت و هماهنگی در آینده اعلام نمودند.


پایان خبر/

 
کد مطلب: 3026