سرگئی ریابکوف:

روابط ایران و روسیه تحت تأثیر عوامل خارجی نیست

تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که ایران و روسیه در زمینه مسائل مختلف بین المللی با یکدیگر همکاری دارند و روابط دوجانبه تهران- مسکو تحت تأثیر عوامل خارجی قرار نخواهد گرفت.
روابط ایران و روسیه تحت تأثیر عوامل خارجی نیست
 
ایراس؛ معاون وزیر خارجه روسیه تأکید کرد که ایران و روسیه در زمینه مسائل مختلف بین المللی با یکدیگر همکاری دارند و روابط دوجانبه تهران- مسکو تحت تأثیر عوامل خارجی قرار نخواهد گرفت.

 «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، روابط دوجانبه میان روسیه و ایران به شرایط خارجی بستگی ندارد و به هیچ عنوان تحت تأثیر عوامل خارجی نیست.

بنا بر این گزارش، ریابکوف در گفت وگو با خبرگزاری «اسپوتنیک» روز پنج شنبه گفت، دو کشور ایران و روسیه در خصوص مسائل بسیاری از جمله مبارزات ضدتروریستی و توافق هسته ای ایران همکاری دارند و به این همکاری ها نیز ادامه خواهند داد.

وی افزود: «موضع ما این است که ایران یک شریک باثبات و قابل اعتماد است و البته یک همسایه نزدیک. روابط دوستانه میان روسیه و ایران به هیچ عنوان به شرایط خارجی بستگی نخواهد داشت و ما به همکاری ها با ایران در رابطه با مسائل مختلف بین المللی ادامه می دهیم و گفت وگوهای سازنده ای را با مقامات ایرانی برگزار می کنیم».

این دیپلمات روس ادامه داد هر دو کشور روسیه و ایران به تلاش برای اجرای توافق هسته ای (برجام) نیز ادامه خواهند داد.

انتهای خبر/


 
کد مطلب: 2992